Konferens med
övernattning

Detta ingår

2595 kr/person (enkelrum)
2195 kr/person (dubbelrum)

Samtliga priser exkl. moms.

Konferens med övernattning där mer än möten ingår

Vårt hotell erbjuder moderna konferensfaciliteter med panoramautsikt över Mälaren fina strandlinje. Här på anläggningen finns möjligheterna för träning och aktivitet där alla kan vara delaktiga i sitt tempo.

Med vårt konferenspaket får ni inte bara tillgång till förstklassiga mötesutrymmen utan också en bekväm övernattning i en av våra charmiga rum. När arbetsdagen är över kan ni slappna av och njuta av en mängd fria aktiviteter som passar alla intressen och åldrar.

☀️ Och vet du vad? Inget väder kan förstöra er dag hos oss. Vi har aktiviteter för alla väder – från discgolfbana, utomhuspingisbord, kubb, brännboll och boulebana till inomhuspool, relax, bastu, pingis, biljard och ett arkadrum fullt av retrospel och nostalgi.

Men det är inte allt – vår nybyggda bar- och speldel under herrgården är platsen där samvaro med kollegor tar en ny nivå av kul. Här kan ni njuta av god mat och dryck i en avslappnad atmosfär samtidigt som ni utmanar varandra i en rad roliga spel och aktiviteter. Det är den perfekta miljön för att stärka teamet och skapa minnen som varar.

psst

Kreativa mötesrum

Trött på tråkiga mötesrum? Det är vi med. Hos oss brainstormar ni i djungeln, tänker fritt i KAOS och hittar nya idéer i rummet som heter Glädje. Totalt 20 mötesrum, 22 grupprum – och noll procent tristess.

Välkommen till The Playground

The Playground

Lekplats & utelounge för alla smaker – den perfekta platsen för skoj och spel ute i det fria! Här finns frisbeegolf, utepingis, fotboll, småspel, boule. Läs om Playground

I The Studio är det enkelt att plocka upp en gitarr och spela lite

The Studio

The Studio är vår avslappnade hangout på Happy Tammsvik – öppen för alla när lokalen inte är bokad för annat. Lite vardagsrum. Lite replokal. Och väldigt mycket känsla. Till Studion

The Arcade - kul häng för spelsugna gäng

The Arcade

Spel- och arkadrummet står redo! Här finns arkadspel med 90 retrospel, TV-apparater med TV-spel, pingisbord och serietidningshörna. Kika in här

Karaoke med konferens.

The social

I vår pub- och spelavdelning finns möjlighet till både pingis, karaoke, häng och dans. Puben erbjuder ett stort sortiment av förfriskningar.

Kolla in The Social

Sov under himlen

Välkommen till Glamping vid Mälarens strand. Våra lyxiga tält rymmer upp till 200 entusiastiska medarbetare. Bäddat och klart.

Skryt på nästa middag

Hos oss kan du (försöka) slå en världsmästare i bordtennis. Mikael Appelgren står redo att utmana dig och dina kollegor i århundradets match.

Här finns något för alla!

Spela biljard, pingis eller dart. Sjung karaoke, bada i poolen eller basta dig varm. Vi har aktiviteter som passar alla!

Där det finns hjärterum..

Här finns totalt 120 rum med sammanlagt 225 bäddar. 105 dubbelrum och 15 enkelrum. På Villa Mälargården finns 16 av dessa hotellrum som kan bokas för hela ditt sällskap för möte i exklusiv avskildhet. 

Resurs 10
Besök oss

Se anläggningen med egna ögon. Känn in atmosfären, bolla idéer med oss och upptäck alla möjligheter. Vi bjuder gärna på frukost, lunch eller middag i samband med visning. Du bestämmer!

Skicka en förfrågan

Offert inom 1h

Vi återkommer med offert till dig inom en timme (gäller måndag – fredag mellan kl 08.00-17.00). 

Vill du hellre ringa? Slå oss en pling på 08-584 719 99

Offert inom 1 h

Aktivteter till din julbordskonferens?
Hur hittade du till oss idag?

Fler paket

Se alla →